Suknie ślubne Maggio Ramatti Warszawa

Zapraszamy na otwarcie naszego salonu w dniu 25.03.2017. Dla wszystkich klientów rabat 15%. 

al. Jana Pawła II 35
tel: 22 850 54 00
mail: warszawa@maggioramatti.pl

Rabat obowiązuje do dnia 01.04.

Dla panny młodej wybór sukni ślubnej to bardzo ważna część przygotowań. Strój trzeba właściwie dobrać do sylwetki i do usposobienia kobiety, panna młoda musi być piękna i zadowolona. Zastanawiasz się gdzie można kupić najpiękniejsze suknie ślubne? Warszawa jest miejscem tego szczęśliwego wydarzenia?

Salon Sukien Ślubnych (Warszawa, Jana Pawła II 49) prezentuje w swojej ofercie kolekcję Maggio Ramatti.  W kolekcji znajdziecie zarówno piękne suknie ślubne podkreślające walory sylwetki, jak i takie, które zakryją jej niedociągnięcia. Koronki i falbany właściwie ułożone mogą sprawić, że twoja sylwetka będzie idealna. Maggio Ramatti to znana i renomowana firma specjalizująca się w projektowaniu sukni ślubnych i balowych.

Postawcie na profesjonalizm i doświadczenie najlepszych projektantów tworzących piękne suknie ślubne. Warszawa nie zna lepszego salonu dla przyszłych panien młodych. Wybór jest ogromny: trzy kolekcje, różne style. Panie z idealną sylwetką mogą kupić suknie typu Syrena, dopasowujące się do figury jak druga skóra. Jeśli któraś z was marzyła, by być księżniczką – w tym dniu może się nią stać.

Są też suknie dla kobiet lubiących bardziej nowoczesny krój, a także tych trochę „szalonych”.  Koniecznie przyjdźcie do nas: Salon Sukien Ślubnych – Warszawa, Jana Pawła II 49.

Dane kontaktowe

  • Tel: (22) 850 54 00
  • Mail: warszawa@maggioramatti.pl
  • al. Jana Pawła II 35, Warszawa